Szeretném előrebocsájtani, hogy ez a színpárosítás semmiképp sem tartozik a visszafogott kategóriába, ugyanakkor mindenkit biztatnék arra, hogy gondoljon arra, amit már több ízben leírtunk itt: a lényeg az arányokban rejlik!
Éppen ezért azt gondolom, hogy lehet kék és narancs esküvőnk úgy, hogy a végeredmény szinte meghökkentő, illetve olyan kék-narancs esküvőt is tervezhetünk magunknak, ahol rengeteg fehér mellett szinte csak kiegészítésnek alkalmazzuk az említett két színt.
Továbbá azt sem mindegy, hogy milyen árnyalatokban gondolkodunk. Teljesen más hatása van egy világoskék és narancs kombinációnak, mint például a nagyon trendi türkiz és narancs színpárnak. Ha pedig narancsból is egy halványabb, barackba hajló árnyalatra voksolunk a világoskék mellett, és mindezt finoman adagoljuk a fehér alapszín mellé, akkor esküvőnk végeredményében romantikus és hagyományőrző lesz.
Ugyanarról a két színről beszélünk, és az árnyalatok és arányok megválasztásával egészen különböző eredményeket érhetünk el velük, ahogy a montázsunkban is látható, visszafogottan elegáns, kedves hangulattól egészen az extrém, extravagáns stílusig.
Ne ijedjünk meg tehát a színek használatától, kérjünk szakértő tanácsot, ha bizonytalanok vagyunk a végeredényt illetően!
Szerintünk nem léteznek önmagukban vad színek, csak ha rosszul, rossz arányban alkalmazzuk, helytelen színpárosítással használjuk azokat, akkor festenek furcsán esküvői dekorációinkban.
Következzék egy meghívó is az aktuális színeinkben. Itt is láthatjuk, hogy milyen kedves hatást lehet elérni egy világkék és az élénk narancs párosításával, főként, hogy mindez egy nagyon bájos motívum felhasználásával történik.
Utolsó kommentek